Scroll to top

rekolekcje -dni skupienia - spotkania

Rekolekcje Powołaniowe

2021

Podczas jednej z wypraw wojennych, na które wybrał się młody Franciszek, w czasie snu usłyszał słowa: Franciszku, komu chcesz służyć? Panu, czy słudze? Rycerstwo było marzeniem Franciszka, jednak usłyszane słowa dały początek innej drodze…

Jaką drogę przygotował Bóg dla Ciebie?

Zapraszamy na rekolekcje powołaniowe!

Istnieje możliwość indywidualnego pobytu w klasztorze w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest to dobry czas na modlitwę, skupienie i wyciszenie oraz rozmowę i poznanie sposobu życia braci. Wszystko należy ustalić z odpowiedzialnymi za duszpasterstwo powołań.

 

20 – 22 maja 2022

Kalwaria Zebrzydowska

Rekolekcje NA GÓRZE

zbliżali się, ABY GO SŁUCHAĆ

Jeśli chcesz zobaczyć uwielbionego Boga – musisz wejść na wysoką górę. Nie zobaczysz tej chwały chcąc świętego spokoju, albo mając małe pragnienia.
Dla wszystkich rozeznających powołanie, szukających ciszy, głosu Boga, mamy REKOLEKCJE na górze! UWAGA. Może nie być łatwo…

Rekolekcje odbędą się przy klasztorze bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Są adresowane do młodzieży męskiej od 18 do 35 roku życia. Jest to czas spędzony na modlitwie i rozeznawaniu, słuchaniu Słowa Bożego, adoracji Najświętszego Sakramentu i rozmowie z kierownikiem.

Czekam na Twoje zgłoszenie – o. Tarsycjusz ofm

 

Informacje i zapisy:

o. Tarsycjusz Bukowski OFM

519 702 146

powolanie@bernardyni.pl